C1812C222KGRACAUTO
DigiKeys varenummer
399-16783-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-16783-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-16783-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1812C222KGRACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1812 2.2NF 2000V X7R 10%
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±10% 2000V (2kV) Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1812C222KGRACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,061" (1,55mm)