C1812C155K1RACTU
DigiKeys varenummer
399-C1812C155K1RACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1812C155K1RACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1812C155K1RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1812C155K1RACTU
Beskrivelse
CAP CER 1.5UF 100V X7R 1812
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.5 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1812C155K1RACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,047" (1,20mm)