C1812C153JBGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-14854-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-14854-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-14854-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1812C153JBGACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.015UF 630V C0G 1812
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.015 µF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1812C153JBGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,061" (1,55mm)