C1812C145J5JLCTU
DigiKeys varenummer
399-C1812C145J5JLCTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1812C145J5JLCTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1812C145J5JLCTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1812C145J5JLCTU
Beskrivelse
CAP CER 1812
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.4 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer U2J 1812 (4532 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1812C145J5JLCTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,232" (5,90mm)