C1812C145J5JLC7805
DigiKeys varenummer
399-18887-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-18887-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-18887-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1812C145J5JLC7805
Beskrivelse
CAP CER 1.4UF 50V U2J 1812
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.4 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer U2J 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1812C145J5JLC7805 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL (stablet)
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,232" (5,90mm)