C1812C142KZGLC7210 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
1400 pF ±10% 2500V (2,5kV) Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1812C142KZGLC7210
DigiKeys varenummer
399-C1812C142KZGLC7210TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812C142KZGLC7210
Beskrivelse
CAP 1.4NF 2500V C0G 1812
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,217" (5,50mm)