C1812C104KCRALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.1 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1812C104KCRALTU
DigiKeys varenummer
399-C1812C104KCRALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812C104KCRALTU
Beskrivelse
CAP CER 1812
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1812C104KCRALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,043" (1,10mm)