Billede for C1812C102KDRACTM er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1812C102KDRACTM
DigiKeys varenummer
399-C1812C102KDRACTMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1812C102KDRACTM
Beskrivelse
1000PF 1000V
Producentens standard leveringstid
30 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R 1812 (4532 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,043" (1,10mm)