C1808V104KBRACTU
DigiKeys varenummer
399-C1808V104KBRACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1808V104KBRACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1808V104KBRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1808V104KBRACTU
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 630V X7R 1808
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1808 (4520 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1808V104KBRACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lav ESL, Højspænding, ArcShield™
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1808 (4520 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,185" L x 0,079" B (4,70mm x 2,00mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,085" (2,15mm)