C124C223K5R5CA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.022 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C124C223K5R5CA
DigiKeys varenummer
399-C124C223K5R5CA-ND
Producenter
Producentens varenummer
C124C223K5R5CA
Beskrivelse
CAP CER AXIAL
Producentens standard leveringstid
35 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C124C223K5R5CA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,250" L (2,29mm x 6,35mm)
Tolerance
±10%