C1210X334K5RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1210X334K5RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210X334K5RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 50V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.33 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1210X334K5RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,102" B (3,30mm x 2,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,045" (1,15mm)