C1210X224J3GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-20368-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-20368-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-20368-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1210X224J3GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 25V C0G/NP0 1210
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.22 µF ±5% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1210X224J3GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,102" B (3,30mm x 2,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,091" (2,30mm)