C1210T106K3RALTU
DigiKeys varenummer
399-C1210T106K3RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1210T106K3RALTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1210T106K3RALTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1210T106K3RALTU
Beskrivelse
CAP CER 1210 COTS
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1210T106K3RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
COTS
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)