C1210S104K5RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-20364-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-20364-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-20364-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1210S104K5RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1210S104K5RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Flydende elektrode
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)