C1210J225K5RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1210J225K5RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1210J225K5RACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1210J225K5RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1210J225K5RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 50V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1210J225K5RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Åben tilstand, Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,102" B (3,30mm x 2,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,075" (1,90mm)