C1210J104K5RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 3.836
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1210J104K5RALTU
DigiKeys varenummer
399-C1210J104K5RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210J104K5RALTU
Beskrivelse
CAP CER 1210
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1210J104K5RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Åben tilstand, Blød terminering
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,102" B (3,30mm x 2,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,045" (1,15mm)