C1210H104J5GACTU
DigiKeys varenummer
399-C1210H104J5GACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1210H104J5GACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1210H104J5GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1210H104J5GACTU
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 1210
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1210H104J5GACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Høj temperatur
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)