C1210F684K5RAC3123 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
TDK
0.68 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1210F684K5RAC3123
DigiKeys varenummer
399-C1210F684K5RAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210F684K5RAC3123
Beskrivelse
.680UF 50.0V
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1210F684K5RAC3123 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Åben tilstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,069" (1,75mm)