C1210C824K1RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1210C824K1RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210C824K1RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1210
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.82 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1210C824K1RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)