C1210C750JCRACTU
DigiKeys varenummer
399-C1210C750JCRACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210C750JCRACTU
Beskrivelse
CAP CER 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
75 pF ±5% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1210C750JCRACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,075" (1,90mm)