C1210C683J1GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1210C683J1GACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210C683J1GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.068UF 100V 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.068 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1210C683J1GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)