C1210C682J1GALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
På lager: 669
Similar
Parametrisk ækvivalent
Direkte
Knowles Syfer
Knowles Syfer
6800 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1210C682J1GALTU
DigiKeys varenummer
399-C1210C682J1GALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210C682J1GALTU
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 100V NP0 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1210C682J1GALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)