C1210C563J5RACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Opgradering
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
0.056 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1210C563J5RACTU
DigiKeys varenummer
399-C1210C563J5RACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210C563J5RACTU
Beskrivelse
CAP CER 0.056UF 50V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1210C563J5RACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)