C1210C475K4RACTM kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
4.7 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1210C475K4RACTM
DigiKeys varenummer
399-C1210C475K4RACTMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210C475K4RACTM
Beskrivelse
CAP CER 4.7UF 16V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)