C1210C474K4RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
Würth Elektronik
Cal-Chip Electronics, Inc.
0.47 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1210C474K4RALTU
DigiKeys varenummer
399-C1210C474K4RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210C474K4RALTU
Beskrivelse
CAP CER 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1210C474K4RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,041" (1,05mm)