C1210C474J5RALTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KYOCERA AVX
Opgradering
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
Parametrisk ækvivalent
Cal-Chip Electronics, Inc.
0.47 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1210C474J5RALTU
DigiKeys varenummer
399-C1210C474J5RALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210C474J5RALTU
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 50V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1210C474J5RALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,041" (1,05mm)