C1210C364K1JLCAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1210C364K1JLCAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1210C364K1JLCAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1210C364K1JLCAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1210C364K1JLCAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1210 360NF 100VDC U2J
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
360 nF ±10% 100V Keramiske kondensatorer U2J 1210 (3225 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL (stablet)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,150" (3,80mm)