C1210C333KDRACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1210C333KDRACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1210C333KDRACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1210C333KDRACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1210C333KDRACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 1KV X7R 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±10% 1000V (1kV) Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1210C333KDRACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)