C1210C333KBRACAUTO
DigiKeys varenummer
399-16752-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-16752-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-16752-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1210C333KBRACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1210 33NF 630V X7R 10%
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±10% 630V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1210C333KBRACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,055" (1,40mm)