C1210C333JCTACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1210C333JCTACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1210C333JCTACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1210C333JCTACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1210C333JCTACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 500V X8G 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.033 µF ±5% 500V Keramiske kondensatorer X8G 1210 (3225 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1210C333JCTACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)