C1210C226M4R2C7289 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
22 µF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X7R Stablet SMD, 2 J-ledning
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1210C226M4R2C7289
DigiKeys varenummer
399-C1210C226M4R2C7289TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210C226M4R2C7289
Beskrivelse
CAP CER 1210
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C1210C226M4R2C7289 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL (stablet)
Pakke/hus
Stablet SMD, 2 J-ledning
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,102" B (3,50mm x 2,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,248" (6,30mm)