C1210C226K9RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-13723-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-13723-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-13723-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1210C226K9RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 22UF 6.3V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µF ±10% 6,3V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1210C226K9RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)