C1210C226K8RAC3123 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 30.798
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 0
Datablad
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
På lager: 752
På lager: 480
22 µF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1210C226K8RAC3123
DigiKeys varenummer
399-C1210C226K8RAC3123TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210C226K8RAC3123
Beskrivelse
22.0UF 10.0V
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,110" (2,80mm)