C1210C223KCRACAUTO
DigiKeys varenummer
399-16748-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-16748-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-16748-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1210C223KCRACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1210 22NF 500V X7R 10%
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1210C223KCRACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,061" (1,55mm)