C1210C223J2RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1210C223J2RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210C223J2RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.022 µF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1210C223J2RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)