C1210C154KCRAC31237665 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 1.222
Datablad
Billede for C1210C154KCRAC31237665 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1210C154KCRAC31237665
DigiKeys varenummer
399-C1210C154KCRAC31237665TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210C154KCRAC31237665
Beskrivelse
.150UF 500V
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.15 µF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL, Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,091" (2,30mm)