C1210C154J3JACAUTO | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | C1210C154J3JACAUTO-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | C1210C154J3JACAUTO |
Beskrivelse | CAP CER 0.15UF 25V U2J 1210 |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.15 µF ±5% 25V Keramiske kondensatorer U2J 1210 (3225 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C1210C154J3JACAUTO Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Funktioner Lavt ESL, Lav dissipationsfaktor |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 1210 (3225 metrisk) |
Tolerance ±5% | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,043" (1,10mm) |