C1210C106M3R1CAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1210C106M3R1CAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210C106M3R1CAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1210
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±20% 25V Keramiske kondensatorer X7R SMD, J-Lead
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1210C106M3R1CAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Serie
Pakke/hus
SMD, J-Lead
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,102" B (3,50mm x 2,60mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,136" (3,45mm)