C1210C106K3RAC3183
DigiKeys varenummer
399-C1210C106K3RAC3183TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1210C106K3RAC3183CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1210C106K3RAC3183DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1210C106K3RAC3183
Beskrivelse
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1210 (3225 metrisk)
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)