C1210C103J1GALTU
DigiKeys varenummer
399-C1210C103J1GALTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1210C103J1GALTU
Beskrivelse
CAP CER 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1210C103J1GALTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)