C1210C102J1GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1210C102J1GACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1210C102J1GACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1210C102J1GACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1210C102J1GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1210C102J1GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)