C1206Y223K1RACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KEMET
På lager: 8.000
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
0.022 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206Y223K1RACTU
DigiKeys varenummer
399-C1206Y223K1RACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206Y223K1RACTU
Beskrivelse
CAP CER 0.022UF 100V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206Y223K1RACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)