C1206Y103JFRACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1206Y103JFRACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206Y103JFRACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206Y103JFRACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206Y103JFRACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 1.5KV X7R 1206
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±5% 1500V (1,5kV) Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C1206Y103JFRACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,073" (1,85mm)