C1206Y102K1RACTU | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C1206Y102K1RACTU |
Beskrivelse | CAP CER 1000PF 100V X7R 1206 |
Producentens standard leveringstid | 21 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1000 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C1206Y102K1RACTU Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Funktioner Flydende elektrode, Blød terminering |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm) |
Tolerance ±10% | Tykkelse (maks.) 0,035" (0,88mm) |