C1206X683K3RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.068 µF ±10% 25V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206X683K3RECAUTO
DigiKeys varenummer
C1206X683K3RECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206X683K3RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206 68NF 25V X7R 10%
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206X683K3RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,047" (1,20mm)