C1206X682JARECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
6800 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206X682JARECAUTO
DigiKeys varenummer
C1206X682JARECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206X682JARECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206 6.8NF 250V X7R 5%
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206X682JARECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)