C1206X473K2RACAUTO er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Datablad
0.047 µF ±10% 200V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206X473K2RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C1206X473K2RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C1206X473K2RACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C1206X473K2RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206X473K2RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206 FT
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206X473K2RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,047" (1,20mm)