C1206X332JBGACTU
DigiKeys varenummer
399-12256-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-12256-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-12256-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C1206X332JBGACTU
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 630V C0G/NP0 1206
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3300 pF ±5% 630V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C1206X332JBGACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Højspænding
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,88mm)