C1206X332JAGECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3300 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C1206X332JAGECAUTO
DigiKeys varenummer
C1206X332JAGECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206X332JAGECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206 3.3NF 250V C0G 5%
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206X332JAGECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,039" (0,98mm)