C1206X224J5RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 3.990
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.22 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C1206X224J5RECAUTO
DigiKeys varenummer
C1206X224J5RECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C1206X224J5RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 1206 220NF 50V X7R 5%
Producentens standard leveringstid
34 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C1206X224J5RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,063" B (3,30mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,043" (1,10mm)